Luxusní polštáře a přikrývky


Vlastníte hotel nebo pension či pronajímáte chatu, chalupu nebo provozujete jiné ubytovací zařízení a chcete vašim hostům zajistit něco více než jen obyčejný hotelový textil? Pokud chcete pro váš pension a hosty v něm něco víc, pak je tu pro vás varianta polštářů a přikrývek v de luxe variantě.

přikrývka

Extra příjemný spánek v pohodlí po celou noc
Vaši hosté se k vám budou rádi vracet, pokud u vás najdou pohodlí a odpočinek po náročném dni. Dopřejte jim spánek v luxusním hotelovém textilu v podobě speciální přikrývky a polštáře z edice de luxe. Po náročném dni si tak budou moci dokonale odpočinout. Dopřejte vašim hostům maximální péči a pořádný komfort díky luxusní přikrývce a polštáři.

PRAKTICKÝ SET PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE
Hoteloví hosté ocení praktický set obsahující přikrývku a polštář, který je vhodný i pro alergiky. Má výplň z dutého vlákna a povrchový materiál je 100% polyester. Díky tomu je tak o pohodlný spánek a relaxaci postaráno. Je ideální volbou do domácností i ubytovacích zařízení.

Přednosti tohoto setu, které nadchnou vaše hosty
Mezi výhody tohoto setu se řadí především antialergické vlastnosti. Předností je i dlouhá životnost. Dále je to také příjemnost a hebkost materiálu a možnost celoročního používání. Přizpůsobí se nejen tělu, ale také okolní teplotě. Ten je mimořádně kvalitní a trvalý. Nadšeni budete z úžasné nadýchanosti polštáře i deky. Bude tak radost se do nich uvelebit.

ložnice

VÝHODY PRO HOSTY I PROVOZOVATELE UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Luxusní set přikrývky a polštáře přinese výhody nejen vašim hostům v podobě zvýšeného komfortu a pohodlí, ale také vám jako provozovatelům. Díky investici do této soupravy totiž ušetříte, a to z toho důvodu, že se vyznačuje dlouhou životností a trvanlivostí. Hned tak se proto neopotřebí a vy nebudete muset po tak krátké době zařizovat jeho výměnu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Liquid Blank Theme By Kozmik. Proudly powered by WordPress