Na polévku i na zmrzlinu


Už jste slyšeli o příboru nebo talíři, který byste po splnění jeho účelu mohli sníst? Ne? Přinášíme vám novinku, jakou je jedlé nádobí! Je vyrobeno z pšenice a některé lžičky jsou dokonce s příchutí! Nemusíte se vůbec bát, že by vám je polévka nebo horký nápoj poničil. Horká polévka v nich vydrží půl hodiny, studený pokrm jako je zmrzlina v něm vydrží až hodinu. A pak se jimi můžete docpat do sytosti. Jde především o udržitelnost – nevznikne totiž žádný odpad a o to nám jde v dnešní době především. Určitě to na vás vykukuje ze všech stran – nejdůležitější je prostě žádný odpad vůbec nevytvářet.

171_stazeny-soubor

Nestojí to majlant

Určitě jste se lekli – no je to novinka, tak to určitě bude stát nějakou tu kačku. Ale jste na velkém omylu. Za jednorázové plastové obaly byste dali téměř stejný finanční obnos, obzvlášť pokud byste je kupovali s nějakým designem třeba pro narozeninovou oslavu nebo svatební veselí. Tyto přívlastky totiž automaticky prodejní předměty zdražují alespoň o polovinu. Vy se ale na takové oslavy můžete vybavit něčím, čím budete prospěšní ekologii, a ještě to vaše hosty pobaví. To pravé ořechové je totiž jedlé nádobí výhodné sady.

102_rrrzgfg

Nesníte? Nevadí

Dobře, hosté je nemusí sníst, ale toto jedlé nádobí vám zaručí i to, že po něm nic nezbyde. Do několika týdnů se totiž hravě rozloží, takže odpad tu skutečně nezůstane. Večírky a party tak dostanou úplně jiný rozměr a určitě budou tyto jedlé talíře nebo příbory tématem ke konverzaci. Jé, co to křupe? To nic, to jen můj talíř, ze kterého jsem už dojedl, tak po sobě musím ještě uklidit! To bude znít z úst přítomných hostů, kteří mohou pít své nápoje také jedlými brčky, které, se v nich rozhodně nerozpadnou jako ta papírová. Samozřejmě je nemusí hosté hned jíst, ale brčka se samovolně poté v přírodě nebo v takovém bioodpadu rozloží.

Liquid Blank Theme By Kozmik. Proudly powered by WordPress